Kapat
Aysu Tekstil
Değerlerimiz çalışanlarımızın ve şirket kültürümüzün temelidir, çalışma şeklimizi tanımlar, kalitemizin sürdürülebilirliğini sağlar. Değerlerimize gönülden bağlıyız.

Sibel AYSU & Onur AYSU

1999 yılında Denizli' de kurulan Aysu Tekstil , çocuk ve bebekler tekstil üreticisi olarak hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın süredir değerlerimizin temelini oluşturan yüksek kaliteli üretim, güvenilir hizmet, hızlı ve zamanında teslimat anlayışıyla üretim yapan firmamız, aynı zamanda %100 ihracat yapısı ile çalışmaktadır. Avrupa’nın ve İngiltere’nin en popüler ve en büyük bebek markaları, bebek tekstil koleksiyonları için firmamız ile çalışmaktadır.

Üretim yaptığımız fabrika alanı 15.000 m2 kapalı alan olarak dizayn edilmiştir. Bu yapı içinde kumaş depo, aksesuar depo, nakış, örgü, baskı, kesim, dikim, kalite kontrol, paketleme, kolileme, lojistik alanları bulunur.

Aysu Tekstil sene içinde tüm denetleme ve sertifikasyon süreçlerinden geçmektedir. BSCI, BCI (Better Cotton), Oeko-Tex ve Organic (GOTS and OCS), ISO9001, ISO14001, ISO45001 bunlardan bazılarıdır.

Tarihçemiz

2022
OYUNCAK ÜRETİMİNE BAŞLANMASI
2018
TRİKO ÖRGÜ BÖLÜMÜNÜN AÇILMASI
2017
BETTER COTTON (BCI) SERTİFİKASININ ALINMASI
2016
NAKIŞ TEKNOLOJİSİ YENİLENDİ
2015
BSCI SERTİFİKASININ ALINMASI
2015
Organik (GOTS - OCS)
2015
Oeko-Tex
2014
YENİ ÜRETİM TESİSİNİN AÇILIŞI
1999
AYSU TEKSTİL KURULUŞU
Misyonumuz

Misyonumuz

Faliyet gösterdiğimiz her alanda temel değerlerimiz çerçevesinde, güvenilir ve kaliteli üretim bilincimizi müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Araştırmacı ve inovatif yatırımlar yaparak hayalleri gerçeğe dönüştürümek. Bebek ve çocuk tekstili alanında önde gelen firmalar arasında yer alarak üretken, yaratıcı ve sürekli gelişen bir yapıya sahip olmak.

Temel Değerlerimiz

Temel Değerlerimiz

Doğaya ve topluma saygı bizim en temel değerimizdir. 

Etik çalışma bilinci, kaliteli üretim, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı bir işletme anlayışı.

Değerlerimiz çalışma şeklimizin ve şirket kültürümüzün temelidir, çalışma şeklimizi tanımlar,

kalitemizin sürdürülebilirliğini sağlar.

DEĞERLERİMİZE GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ.

SİBEL AYSU
BARAN AKÇOK
BİRSEN ERDOĞDU
ELİF KARACA
ÖZLEM ŞİMŞEK
MEHMET KURT