Hakkımızda

 
Aysu Tekstil, 1999 yılında, Denizli’de kurulmuştur. Yaklaşık 20 yıldır en güzel ve en kaliteli bebek ürünlerini üreten firmamız, aynı zamanda %100 ihracat yapısı ile çalışmaktadır. Avrupa’nın ve İngiltere’nin en popüler ve en büyük bebek markaları, bebek tekstil koleksiyonları için firmamız ile çalışmaktadır.

12.000 m2 Kapalı Alan, Büyük ve Yeni Bir Üretim Alanı

Üretim yaptığımız fabrika alanı ..

Tümünü Gör
Tanıtım Videomuz
Aysu Tekstil

Neden Biz ?

Aysu tekstil, kurulduğu günden bu yana her daim sektöre dair yeni gelişmeleri takip eden bir yapıya sahip olmuştur. Kullanılan malzemelerden üretim tekniklerine, son teknoloji makinelerden kalite kontrol alanındaki hassas uygulamalara kadar çağın gerekliliklerini takip eden firmamız, bu noktada yetişmiş, eğitimli ve gelişime açık personeli ile .. devamı için tıklayınız.

Müşteri Memnuniyeti

Tekstil sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteden ödün vermeden zamanla yarışmak gerekir. Özellikle de bebek sektörü konusunda çok daha hassas süreçler ön plana çıkabilir. Bu noktada Aysu Tekstil, her zaman müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye dikkat eder. Siparişlerin tam zamanında müşterilere gönderilmesi ve kaliteden.. devamı için tıklayınız.

Kalite Politikamız

Aysu Tekstil, sahip olduğu kalite politikası kapsamında müşterilerinin talep ve beklentilerini daima ön planda tutmak sureti ile uygun fiyat, yüksek kalite, hızlı teslim gibi konularda eksiksiz olarak hizmet sağlar. Ayrıca, sürekli gelişim prensibi ile gerek insan kaynakları olarak, gerek ise makine ve malzeme olarak her daim ilerleme hedeflenir. devamı için tıklayınız.